FIRMA

FIRMA K. LUBECKI

​Zajmuje się fachowym wykonaniem oraz doradztwem w zakresie prac remontowo-budowlanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Firma została założona 2009 roku, powstała z pasji i zaangażowania, dzięki czemu prężnie rozwija się świadcząc usługi nie tylko w Polsce i w Niemczech ale na terenie całej Europy. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami budowlanymi, korporacjami a także z biurami architektonicznymi. Podejmujemy się zarówno małych, jak i dużych projektów. 


 

DBAmy o każdego klienta

Wykonujemy usługi na najwyższym poziomie w oparciu o naszą wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Zawsze stawiamy na dobór najlepszych materiałów gwarantujących najwyższą jakość naszych usług tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie a każde zlecenie traktujemy jako nowe wyzwanie. Dzięki solidnej i uczciwej pracy zdobyliśmy uznanie w branży budowlanej.  Nasz dynamiczny rozwój, fachowość i sumienność w realizacji powierzonych nam zadań zaowocowały zdobyciem zaufania wielu inwestorów.
Copyright ©2017 K-Lubecki - design by : LEMONPIXEL.pl